0
 
  Powrót do strony głównej.   Dodaj stronę do kategorii ulubione w Twojej przeglądarce.   Po uruchomieniu przeglądarki ta strona będzie się pojawiała jako pierwsza (startowa).
Przejście do rezerwacji.Szczegóły programu.

Adres:
"Monte Cassino De Luxe"
ul. Monte Cassino 50
81-759 Sopot

Telefon:
Fax:
Mobile:
e-mail:

0048-58-555-77-77
0048-58-555-77-78
info@sopothotel.pl
Zapraszamy.

Posiadamy również w swojej ofercie apartamenty prywatne do wynajęcia na terenie Sopotu Gdańska i Gdyni, komfortowe, w dogodnych lokalizacjach i za rozsądną cenę. Na wynajęte apartamenty właściciele wystawiają również fakturę VAT.

 

280 zł za dobę Sopot  
 

 

Komfortowy 50 metrowy apartament w dolnym Sopocie w odległości zaledwie 100 metrów od plaży i 200 metrów od deptaku Monte Cassino. Apartament dwupokojowy z dużą łazienką,aneksem kuchennym,kącikiem biurowym. Apartament luksusowo wyposażony z oddzielnym niezależnym wejściem (nie przez klatkę schodową). Kliknij zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej.

 

240 zł za dobę Gdynia Orłowo  
 

 

Apartament położony jest w odloegłości 700 m od morza i mola w Gdyni Orłowie. Usytuowany w prestiżowej i bezpiecznej dzielnicy domków jednorodzinnych. Posiada on oddzielne wejście, nie przechodzi się przez klatkę schodową, przed wejściem jest ogródek, w którym oprócz dzrzewek stoi dębowa ława z krzesłami, przed której można np. zjeść posiłek lub spotkać się ze znajomymi przy grillu. Kliknij zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej.

 


 

150 zł za dobę Gdańsk  
 

 

Mieszkanie położone jest w Gdańsku Wrzeszczu w odległości 3km od plaży w Brzeźnie. Do Sopotu ok. 6km. Mieści się na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy. Pod kamienicą znajdują się bezpłatne miejsca postojowe. Miejsce świetnie skomunikowane, do kolejki SKM 300m, autobusy, tramwaje w odległości 200m. Kliknij zdjęcie, aby dowiedzieć się więcej.